Čo je vlastne tento Tábor?

[O nás]

Miesto stretnutia

Slovenských Maďarov

Festival

S kapelami a DJ-mi

Letná univerzita

Viac ako 400 programov

Tímové hry

Za cenné výhry

Šesť dní

16-21. Júla

Gombaszög kemping

Gombasek

Životný štýl

Vrabce na topoli

Kde sa bude letný tábor konať?

Gombasecký letný tábor sa organizuje v kempingu Gombaseckej doliny v obci Slavec.

Gemerská dedina Slavec a čast obce Gombasek leží v doline Slanej. Najväčšou pýchou dediny je Gombasecká jaskyňa, ktorá patrí do kultúrneho dedičstva UNESCO. Zaujímavosťou jaskyne je, že sa v nej nachádzajú najdlhšie kvaple sveta. Silickú planinu, ktorá sa rozprestiera nad kempingom, vyhlásili za národný park.

Ako sa tam dostanem?

Hromadná doprava

Do Gombaseckej doliny je možné sa dostať pravidelnými autobusovými spojmi z Košíc, Rožňavy, Tornaľe, Moldavy nad Bodvou. Najbližšia železničná stanica je v Rožňave, tu premávajú rýchliky z Košíc a z Bratislavy. Viac informácií nájdeš na stránkach cp.sk, alebo využi náš vyhľadávač spojov.Auto, bicykel, autostop

Gombasek sa nachádza 9 km od Rožňavy po hlavnej ceste smerom na Tornaľu a Rimavskú Sobotu. Do kempingu, v ktorom sa tábor uskutočňuje, sa dostaneš po ceste smerom do Silice, keď odbočíš ku vchodu do Gombaseckej jaskyne. Autám je vstup do areálu zakázaný, povolené sú len bicykle.

GPS súradnice tábora sú: 48.563772; 20.466542.

Čo budem v tábore jesť a piť?

V táborových bufetoch sa predávajú alkoholické a nealkoholické nápoje a taktiež jedlá teplej aj studenej kuchyne. Na jedálnom lístku nájdeš gyros, kuracie prsia, svodianske placky z pece, lángoše a ďalšie dobroty charakteristické na festivaly. Pre vegetariánov ponúkame vyprážaný syr a rôzne bezmäsité pizze.
O pitný režim sa stará krčma, ktorá je otvorená non-stop a podnik s názvom Szifon ti ponúka čerstvé ovocné štavy a kávu.

Étkezés

Kde budem spať?

Sátrak

Stanovanie v areáli

Na území tábora je na označených miestach dovolené prenocovať v stanoch alebo v karavanoch. Vzhľadom na geografickú polohu kempingu sa odporúča pripraviť sa aj na chladnejšie noci. Poplatky za stany sú jednotné bez ohľadu na ich veľkosti, preto je praktickejšie byť v stane viacerí.

Ďalšie dôležité informácie

Maloleté osoby

Maloletým do 15 rokov je účasť v tábore povolený len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu.
Maloletí od 15 do 18 rokov musia pri vstupe odovzdať písomný súhlas podpísaný rodičom alebo zákonným zástupcom. Takýto dokument si vieš stiahnuť tu, alebo v prípade kúpy lístka online ti ho pripojíme k lístku. Jednotlivé body týkajúce sa maloletých nájdeš v táborovom poriadku, ktorý nájdeš tu.
Najmenších čaká Gomba-škôlka, kde sa im venujú kvalifikované vychovávateľky, kým ich rodičia si užívajú programy, koncerty a pobyt v tábore.

18 év alatt

Táborový poriadok

V prospech bezpečnosti účastníkov sme stanovili určité pravidlá. Súhlas s týmito pravidlami a ich dodržiavanie je povinné, ich porušenie môže mať za následok vylúčenie z areálu.

Bezpečnosť na prvom mieste

Ako každý rok, tak aj tento bude tábor chránený SBS službou v sprievode psov a k dispozícii budú príslušníci PZ Rožňava.

 
18 év alatt

Pripojenie k internetu

Kvôli polohe kempingu je v areáli obmedzený signál. Lepší signál je dostupný na vyššie položených miestach. Mobilný internet je pomerne vzácny jav v týchto častiach, ale to závisí aj od tvojho poskytovateľa. Na vyriešení tohto problému aktívne spolupracujeme s operátormi.

Na mieste funguje viacero bezdrôtových sietí, väčšina ale neposkytuje prístup na internet a slúži len na vnútorný prenos dát, alebo je vyhradený pre spravodajstvo. Sprístupnenie internetu pre verejnosť sa taktiež rieší s poskytovateľmi.

Internet-hozzáférés

Ďalšie informácie

Gábor Nászaly

Gábor Nászaly

Hlavný organizátor

Gábor Nászaly

Örs Orosz

Örs Orosz

Infraštruktúra

Örs Orosz

Borka Péter

Péter Borka

Programový riaditeľ, predajcovia

Péter Borka

  • +421 910 180 520
Fehér Tamás

Tamás Fehér

Médiasátor

Tamás Fehér

Attila Stubendek

Attila Stubendek

Informatika, vstupenky

Attila Stubendek

  • +421 905 786 649
  • +36 20 3789 720
  • Sajtószoba
Rebecca Horváth

Rebecca Horváth

Booking manager

Rebecca Horváth

  • +421 908 726 089