Gombaszögi partivonat - a menetrend

Szerző: Stubendek Attila

Ahogy ígértük, Gombaszög közeledtével megkaptuk a különvonatunk menetrendjét, amivel kényelmesen és átszállások nélkül lehet eljutni Gombaszögre. Nem kell tehát tartani attól, hogy elkeveredik a csomag, vagy lekésed a csatlakozást, ráadásul gyorsabban is eljutsz Gombaszögre és vissza, mint a menetrend szerint (nem) közlekedő vonatok!

Az oda-vissza útra szóló jegyet a bérleteddel együtt honlapunkon tudod megvásárolni. Ha már váltottál bérletet, akkor pedig írj az utazas@gombaszog.sk címre!

Odaút, július 16.

ÁllomásIndulásCsatlakozások / Megjegyzés
Dunaszerdahely7:50Pozsony felől, Nagymegyer felől
Nagymegyer8:23Komárom felől
Komárom9:15Párkány felől, Gúta felől
Dél-Komáromba (taxival 15 perc) Budapest felől, Győr felől
Ógyalla9:30
Érsekújvár9:52Nyitra felől
Udvard9:58
Köbölkút10:17
Párkány10:43Budapest felől
Esztergomba (taxival 15 perc) Budapest felől
Zseliz11:22
Léva12:14Pozsony-Galánta-Surány felől, Ipolyság felől
Zólyom13:51
Fülek15:30Rimaszombat-Feled felől
Gombaszög - Szalóc vasútállomás17:06 (é)

Visszaút, július 22.

ÁllomásÉrkezésCsatlakozások / Megjegyzés
Gombaszög kemping10:30 (i)Tömeges indulás a vasútállomásra
Gombaszög - Szalóc vasútállomás11:15 (i)Vigyázz! A vonat nem vár! :)
Fülek12:55Losonc felé
Léva15:45Pozsony-Galánta-Surány felé, Ipolyság felé
Zseliz16:29
Párkány17:08Budapest felé
Köbölkút17:21
Udvard17:40
Érsekújvár17:46Nyitra felé
Ógyalla18:21
Komárom18:35Nagymegyer felé
Dél-Komáromból (taxival 15 perc) Budapest felé, Győr felé
Nagymegyer19:29Dunaszerdahely felé
Dunaszerdahely20:05Pozsony felé

Figyelem!

A vonat szoros menetrenddel közlekedik, emiatt nem tudunk várni az esetlegesen késő utasokra. Kérjük, inkább legyél ott tíz perccel korábban!

A szalóci vonatállomás két kilométerre, mintegy fél órányi kényelmes gyalogtávolságra van a kempingtől. Mind az odaúton, mind visszafelé egy platós kisteherautó lesz az utasok segítségére a csomagok cipelésében.

A vonatban tilos a dohányzás. A dohányosok a kb óránként - másfél óránként beütemezett műszaki megállásokat használhatják ki, amennyiben a vonatnak nincs késése, és a szerelvény arra alkalmas, biztonságos peron mellett várakozik.

add meg a kép czímét

Hozzászólások

comments powered by Disqus